opinia

Jestem zadowolony, obszerny materiał, ciekawe zagadnienia przedstawione krótką teorią wplecioną w praktyczne ćwiczenia.
Co do konsultacji – problem rozwiązany, a to najważniejsze. Prześledzenie zagadnienia od samego początku, sprawdzane krok po kroku, także dziękuję jeszcze raz za pomoc.

Bartosz Ciechowski
Administrator Systemu ERP w Agro-Sieć Maszyny
opinia

Właśnie ukończyliśmy kurs z XLa prowadzony przez Pana Piotra specjalnie dla naszej firmy. Ze strony Pana Piotra otrzymaliśmy ogromny zasób wiedzy a szkolenie zostało poprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym w oparciu o jego ogromne praktyczne doświadczenie. Naprawdę gorąco polecam i mam nadzieję że jeszcze spotkamy się na innym szkoleniu 🙂

Paweł_TELNET
administrator Comarch ERP XL
opinia

Szkolenie dla administratorów CDN XL odbyło się w naszej Firmie w styczniu 2013. […] Samodzielne przeprowadzania szeregu modyfikacji systemu oraz budowania i modyfikowania struktury działania Firmy z poziomu administratora CDN XL dała możliwość sprawnego i elastycznego dostosowania systemu do mechanizmów funkcjonowania Firmy. Dzięki szkoleniu, a także dodatkowych konsultacji z Panem Piotrem poszczególni pracownicy są w stanie samodzielnie, niemal natychmiast reagować na konieczność wprowadzania zmian czy ewentualnych problemów, co jest bardzo istotne dla dynamicznego działania naszej Firmy.

Agro-Serwis
opinia

Szkolenie było intensywne, ale niezwykle inspirujące. Panująca na nim atmosfera, spotkani ludzie i sposób prowadzenia szkolenia działały na mnie ożywczo i wyzwoliły mój entuzjazm. Podziw budzi bardzo dobra organizacja, urozmaicenie form i balans pomiędzy doświadczeniem a wiedzą teoretyczną. Dzięki Panu Piotrowi dostrzegłem nowe możliwości do rozwoju osobistego i wspierania innych.
Szkolenie oceniam na wysokim poziomie.

Przemek
Użytkownik Comarch ERP XL
opinia

To szkolenie to był strzał w dziesiątkę – idealne zrównoważenie tematów: to co potrzeba ze znajomości zapytań SQL połączone z poznaniem struktury bazy XL i możliwości Crystala. Strach pomyśleć ile czasu (i ile kasy) bym musiał poświęcić na te trzy tematy osobno. Pan Piotr bardzo rzeczowo przekazuje swoją wiedzę, tak, że mimo braku znajomości SQL-a po szkoleniu radzę sobie z większością zapytań. Bez wahania polecam to szkolenie nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad wydrukami i zestawieniami.

kdmikrotik
użytkownik Comarch ERP XL
opinia

Piszę w imieniu grupy, która została „poddana” intensywnemu 4-dniowemu szkoleniu Pana Piotra z zakresu MS SQL i Crystal Reports na Comarch ERP XL. Szkolenie odbyło się w siedzibie mojej Firmy w Zakopanem. Forma szkolenia „na miejscu” umożliwiła bezpośrednią pracę na testowej bazie firmowej i analizowanie konkretnych przykładów a nawet problemów […]. Program szkolenia dostosowany został ściśle do naszych potrzeb, przez to czas poświęcony wykorzystany został w 100%. […] Polecam tę formę szkolenia, tym bardziej że było w przyzwoitej cenie.

PiotrL
administrator Comarch ERP XL
opinia

Zajmuję się XL od kilku miesięcy i pomimo kilkunastu lat doświadczenia w użytkowaniu i administrowaniu kilku innych programów i systemów, czytaniu maili na tym forum, stałem w miejscu. Brak porządnej dokumentacji i oferty szkoleniowej ze strony Comarchu powoduje że wiele rzeczy trzeba robić po omacku, metodą prób i błędów a na to szkoda czasu.
Podjąłem decyzję o skorzystaniu z oferty i był to strzał w dziesiątkę. Pomogła w tym aktywność Pana Piotra na tym forum i jego cenne wskazówki. Rzeczywiście dysponuje ogromną praktyczną wiedzą na temat funkcjonowania CDN i co najważniejsze umie to przekazać.

RomanP
administrator Comarch ERP XL

Bądź na bieżąco z aktualnościami o Comarch ERP

Chcesz jako pierwszy otrzymywać zaproszenia na webinary, informacje o nowościach szkoleniowych i specjalnych promocjach?
Dołącz do naszego newslettera!