Strefa wiedzy
PROSPEO

Stawiamy na kompleksowy rozwój teoretyczno-praktyczny
w zakresie obsługi systemów Comarch.

Wiemy, jak istotny jest stały dostęp do aktualnej wiedzy.  Z myślą o Tobie przygotowaliśmy specjalne miejsce na naszej stronie, gdzie możesz zapoznać się z fachowymi artykułami, uczestniczyć w bezpłatnych webinarach czy sprawdzić się w testach kompetencji. 

Strefa wiedzy

Stawiamy na kompleksowy rozwój teoretyczno-praktyczny w zakresie obsługi systemów Comarch. Wiemy, jak istotny jest stały dostęp do aktualnej wiedzy.

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy specjalne miejsce na naszej stronie, gdzie możesz zapoznać się z fachowymi artykułami, uczestniczyć w bezpłatnych webinarach czy sprawdzić się w testach kompetencji.
Rectangle 29

Bezpłatne Webinary

Cyklicznie organizujemy bezpłatne webinary dotyczące systemów Comarch. Nasi trenerzy prezentują tajniki obsługi programów i omawiają ich poszczególne funkcjonalności.
Dowiedz się więcej
Rectangle 61

Blog ekspercki

Odkrywaj nowe możliwości systemu Comarch ERP XL. Na naszym blogu znajdziesz bazę autorskich artykułów, dodatków i gotowych narzędzi, stworzonych na podstawie wieloletniego doświadczenia wdrożeniowego.
Dowiedz się więcej
Rectangle 63

Testy kompetencyjne

Sprawdź swoje umiejętności w specjalnych testach kompetencyjnych, które są dedykowane dla uczestników naszych szkoleń.
Dowiedz się więcej

Bądź na bieżąco z aktualnościami o Comarch ERP

Chcesz jako pierwszy otrzymywać zaproszenia na webinary, informacje o nowościach szkoleniowych i specjalnych promocjach?
Dołącz do naszego newslettera!