Comarch ERP XL

Niezależnie czy firma działa w branży produkcyjnej, czy usługowej, w pewnym momencie wprowadzenie systemu ERP staje się koniecznością. Sukces implementacji tak złożonego rozwiązania zależy od wielu czynników - od wsparcia producenta, przez poziom zaangażowania obu stron, po dostosowanie oprogramowania do potrzeb pracowników na różnych szczeblach. Jednym z kluczowych elementów wykorzystania potencjału systemu ERP jest odpowiednie przeszkolenie jego użytkowników. W tym celu zostały zostały stworzone szkolenia Comarch ERP XL.

Comarch ERP XL - must-have dla przedsiębiorstw
Comarch ERP XL to najczęściej kupowany system informatyczny klasy ERP w Polsce. Korzysta z niego ponad 5 tysięcy przedsiębiorstw z różnych branż. Zawiera kilkanaście rozbudowanych modułów, które ze sobą stale współpracują. Wykorzystywanie wszystkich możliwości systemu pozwala zwiększyć efektywność firmy oraz dostarczyć osobom na wyższych stanowiskach dane niemożliwe do wychwycenia za pomocą manualnego tworzenia i przeglądania raportów. Dzięki temu zarządzanie ludźmi i zasobami przedsiębiorstwa jest zoptymalizowane, a za tym idzie redukcja zbędnych kosztów.
Xl

Poznaj ofertę szkoleń Comarch ERP XL

Comarch ERP XL szkolenia – poszerzaj swoją wiedzę

Żeby móc wykorzystać pełne możliwości Comarch ERP XL trzeba bardzo dobrze znać działanie tego systemu. Warto zwrócić się do ekspertów i skorzystać z oferty profesjonalnych szkoleń. Aby uniknąć błędów już na początku korzystania z programu, warto na tym etapie dostarczyć użytkownikom systemu podstawową wiedzę, a później sukcesywnie uzupełniać ją o wyspecjalizowane kwestie. Comarch ERP XL szkolenia pomogą zwiększyć jakość implementacji i satysfakcję użytkowników. Firmy, w których system działa już dłuższy czas, często wskazują, że opanowanie systemu przez ich pracowników wymaga usystematyzowania. W tym przypadku bardzo dobrym wyborem będzie przeprowadzenie dodatkowych kursów Comarch ERP XL w przedsiębiorstwie. Dzięki nim podstawy zostaną ugruntowane, a bardziej zawiłe funkcjonalności wyjaśnione.

Oferta szkoleniowa zainteresuje również specjalistów, którzy są związani z obsługą systemu ERP w firmie. Zaliczają się do nich m.in. dyrektorzy, osoby odpowiedzialne za księgowość i administratorzy IT. Specjalne szkolenia pod okiem ekspertów pozwolą na poznanie pełnych możliwości systemu i jego efektywne używanie. Wartościowy pracownik większego czy mniejszego przedsiębiorstwa jest w stanie samodzielnie wprowadzać i analizować dane z systemu, rozumie jego działanie i zależności, jakie zachodzą między modułami. Szkolenie Comarch ERP XL tę wiedzę zapewnia.

Bądź na bieżąco z aktualnościami o Comarch ERP

Chcesz jako pierwszy otrzymywać zaproszenia na webinary, informacje o nowościach szkoleniowych i specjalnych promocjach?
Dołącz do naszego newslettera!