Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to system stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, który wspiera każdy obszar biznesowy (kadry, faktury, sprzedaż, księgowość i wiele innych). Jest to optymalne narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem, które jest najchętniej wybierane przez biura rachunkowe oraz doradców podatkowych w Polsce. Ponad 70 000 przedsiębiorstw z niego aktywnie korzysta. Aby w pełni zrozumieć, jak korzystać z tego systemu, przygotowaliśmy szkolenia Comarch ERP Optima.

Comarch ERP Optima poznaj tajniki programu!
Aby w pełni wykorzystać potencjał programu Comarch ERP Optima, potrzebna jest odpowiednia wiedza. Dla osób początkujących są to podstawowe informacje o działaniu programu, oferowanych możliwościach. Dla osób zaawansowanych przygotowaliśmy gruntowną wiedzę dotyczącą wykorzystania funkcjonalności systemu w połączeniu z praktycznymi umiejętnościami obsługi poszczególnych modułów. Zakresy szkoleń są tak skonstruowane, aby umożliwić ich spersonalizowanie do indywidualnych potrzeb pracownika oraz rodzaju prowadzonego biznesu. Comarch ERP Optima szkolenia znacząco podnoszą kompetencje użytkowników systemu i systematyzują posiadaną wiedzę, dzięki czemu praca z oprogramowanie staje się efektywna i sprawna.
Optima

Poznaj ofertę szkoleń Comarch ERP Optima

Wiele oferowanych szkoleń pozwala na dopracowanie każdego elementu pojawiającego się w programie. Prowadzone szkolenia są dostosowane do naszych odbiorców. Realizowane Comarch ERP Optima szkolenie jest w dogodnych terminach (z możliwością indywidualnego ustalenia) oraz formie (stacjonarnie, grupowo, zdalnie).

Comarch ERP Optima – podnieś swoje kwalifikacje

Nasze szkolenia skierowane są zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Szkolenie Comarch Optima to idealny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych oraz uzyskanie dodatkowych kompetencji. Podczas naszych szkoleń zawsze dowiesz się czegoś nowego, a nasi specjaliści przekażą Ci praktycznie wiedzę, która realnie przełoży się na usprawnienia procesów biznesowych w firmie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, jeśli pojawią się jakieś pytania, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści opowiedzą o wszystkich szczegółach i przekażą najważniejsze informacje o szkoleniach.

Bądź na bieżąco z aktualnościami o Comarch ERP

Chcesz jako pierwszy otrzymywać zaproszenia na webinary, informacje o nowościach szkoleniowych i specjalnych promocjach?
Dołącz do naszego newslettera!