Logistyka i handel Comarch ERP XL – szkolenie przypominające

Szkolenie szyte na miarę – przypomnienie wybranych funkcjonalności Comarch ERP XL w obszarze handlu i logistyki.

Logistyka i handel Comarch ERP XL – szkolenie przypominające
Termin ustalany indywidualnie
Dedykowane informacje
Szkolenia dedykowane z oprogramowania Comarch organizowane są na zamówienie dla zamkniętej grupy uczestników z danej firmy. Czas trwania oraz zakres merytoryczny szkolenia uwzględnia przede wszystkim indywidualne preferencje i potrzeby firmy. Szkolenia dedykowane odbywają się w dogodnym terminie i miejscu dla Zamawiającego.
Czas trwania: 1 dzień / 8 godzin
Cena netto: 5000 zł +23% VAT
Kategoria:

Logistyka i handel Comarch ERP XL – szkolenie przypominające

Wiedza przekazywana w formie ustnej w odniesieniu do wydarzeń z przeszłości ulega przeinaczeniu i nabiera cechy subiektywnej interpretacji kolejnych pokoleń. To definicja legendy. Jeśli umiejętności korzystania z programu przez pracowników w Twojej firmie są legendarne, to sygnał do przeprowadzenia szkolenia przypominającego!

To szkolenie wymiernie zwiększa umiejętności korzystania z programu, odkrywając przed uczestnikami nowe lub zapomniane możliwości. Przyczynia się do ogólnej poprawy działania firmy. Wpływa na poprawę komunikacji i nierzadko prowadzi do wypracowania nowych pomysłów na usprawnienie pracy.

Szkolenie jest adresowane do całych zespołów firm, które pracują już na Comarch ERP XL i dostrzegają potrzebę ujednolicenia  i zaktualizowania wiedzy o programie. Program i zakres jest ustalany indywidualnie pod potrzeby klienta. Bazą do określenia zakresu jest ankieta, definiująca zakres szkolenia, wypełniana przez klienta (udostępniana na życzenie – kliknij tutaj).

forma szkolenia
Forma szkolenia:
Wykład z możliwością śledzenia na własnym komputerze informacje
W trakcie szkolenia uczestnicy mogą powtarzać czynności na komputerze, na skonfigurowanym programie.
tryb szkolenia
Tryb szkolenia:
Dedykowane informacje
Szkolenia dedykowane z oprogramowania Comarch organizowane są na zamówienie dla zamkniętej grupy uczestników z danej firmy. Czas trwania oraz zakres merytoryczny szkolenia uwzględnia przede wszystkim indywidualne preferencje i potrzeby firmy. Szkolenia dedykowane odbywają się w dogodnym terminie i miejscu dla Zamawiającego.
rodzaj szkolenia
Rodzaj szkolenia:
Stacjonarne informacje
Szkolenia prowadzone są w trybie stacjonarnym w jednej z lokalizacji naszej firmy: Warszawa, Radom lub Łódź. Zajęcia odbywają się w sali szkoleniowej wyposażonej w odpowiedni sprzęt komputerowy z niezbędnym oprogramowaniem. Szkolenia stacjonarne organizujemy, gdy zostanie zebrana wymagana liczba zgłoszeń na dany termin i lokację.
Zdalne informacje
Szkolenia prowadzone w formie online – przez Internet posiadają z góry określone dni i godziny. Przed rozpoczęciem szkolenia zdalnego uczestnicy otrzymają mailowo link z zaproszeniem do platformy, za pośrednictwem której będzie prowadzone spotkanie z trenerem. Szkolenie odbywa się, gdy na dany termin zostanie osiągnięta liczba zgłoszeń.
czas trwania szkolenia
Czas trwania:
1 dzień / 8 godzin
obszar szkolenia
Obszar szkolenia:
Magazyn, Sprzedaż, Zakupy
Cena
Cena netto:
Cena netto: 5000 zł +23% VAT
certyfikat
Certyfikat:
Forma tradycyjna z potwierdzeniem LinkedIn informacje
Certyfikat stanowi potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu. Otrzymasz go w tradycyjnej formie na koniec szkolenia stacjonarnego. Będziesz mógł również pobrać zaświadczenie z Twojego konta na stronie Centrum Szkoleniowego. Dodatkowo potwierdzimy zdobyte przez Ciebie umiejętności na Twoim profilu LinkedIn.
W tym celu pamiętaj, aby dodać linki do mediów społecznościowych.
Wybrane przykładowe zagadnienia:
 • Typy dokumentów oraz ich oddziaływanie na handel i magazyn.
 • Cenniki sprzedażowe i zakupowe, promocje, rabaty. Analiza rentowności i marży.
 • Kartoteki towarowe w perspektywie handlowej i magazynowej.
 • Stany magazynowe. Rozróżnienie stanów handlowych, magazynowych, dostępnych. Uzgadnianie stanów.
 • Optymalizacja stanów magazynowych z wykorzystaniem narzędzia Bilansu Stanu Towarów.
 • Przygotowanie i realizacja inwentaryzacji.
 • Kastomizacja programu pod potrzeby użytkownika: dodawanie kolumn, ukrywanie elementów na oknach, dostosowanie menu kontekstowego.
 • Kopiowanie i importowanie dokumentów z użyciem notatnika.
 • Przydatne skróty klawiaturowe.
 • Atrybuty – jakie dają możliwości, jak je zakładać.
 • Wirtualny Asystent i Komunikator.

Omówienie pełnego materiału obejmuje około 28 godzin teorii i praktyki. Ostateczna liczba godzin jest zależna od zakresu wskazanego przez klienta w ankiecie, ale nie mniej niż 8 godzin. Czas trwania jednej pełnej sesji szkoleniowej wynosi około 8 godzin.

Aby nie zaburzać normalnego funkcjonowania firmy możliwa jest realizacja dwóch sesji szkoleniowych jednego dnia, z podziałem na dwie grupy. Połowa jednej sesji szkoleniowej trwa około 4  godzin.


Dla osób, które chciałyby wcześniej poznać ogólną charakterystykę programu i korzyści poszczególnych modułów polecamy również jednodniowe szkolenie z Podstaw Comarch ERP XL.

  Formularz kontaktowy

  Potrzebujesz szkolenia dedykowanego?

  Możemy zorganizować szkolenie w siedzibie Twojej firmy.

  Skontaktuj się z nami

  Brak szkolenia dla Ciebie?
  teminy
  Zgłoś zainteresowanie
  informuj mnie
  Chcę być informowany o nowych teminach
  informuj mnie
  Zapytaj o szkolenie indywidualne

  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Logistyka i handel Comarch ERP XL – szkolenie przypominające”

  Może spodoba się również…

  Bądź na bieżąco z aktualnościami o Comarch ERP

  Chcesz jako pierwszy otrzymywać zaproszenia na webinary, informacje o nowościach szkoleniowych i specjalnych promocjach?
  Dołącz do naszego newslettera!